Hakkımızda

       Türkiye’nin önemli İnşaat şirketlerinden Berkan İnşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.
       1980 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektörüne çekirdekten başlanarak bugünlere gelinmiştir. 1994 yılında Altı Kardeşler adı altında faaliyetlerine başlamış, 1999 yılında Berkan İnşaat - Arslan Tüylü olarak devam etmiş ve 2005 yılında Berkan İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak son halini almıştır. Sektör içerisinde Hazır Beton bayiliği ile de faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
       Projeden inşaata, çevre düzenlemesinden sosyal olanaklara kadar her aşamada entegre çalışma modeli kullandık. Farklı yaşam tarzları ve bütçelere göre tasarladığımız projelerde çağdaş mimari ile geleneksel Türk mimarisini sentezleyip, Türk aile yapısının yaşam tarzına uygun mekanlar ürettik.
       Tüketicilerin beğenilerinden yola çıkarak son 10 yılda bir çok konut projelendirdik. İnşaat sektörünün deneyimli, aynı zamanda dinamik kuruluşlarından biri olan Berkan İnşaat, kurulduğu yıl olan 1980’li yıllardan bugüne birçok konut inşa ederek yüzlerce aileyi daire sahibi yapmıştır. Özellikle İstanbul’un Anadolu yakasında çeşitli projelere imza atan Berkan İnşaat başta konut olmak üzere sektörün çeşitli alanlarına yaptığı yatırımlarla hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir.